UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 8258561
nr 825 8561
Bordsur
Sekelskifte 1900, Hamildon, höjd: 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 maj 2013
kl 18:11:40
6/5 14:30:10
6/5 17:33:46
150 kr